Останні новини

Заробили 124 тисячі гривень: прокуратура Києва вимагає відшкодування за незаконну вирубку лісу

Київською обласною прокуратурою встановлено, що у ході планової перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства державного підприємства "Богуславське лісове господарство" Державною екологічною інспекцією Столичного округу виявлено факти незаконної порубки працівниками даного підприємства лісових дерев на суму майже 124 тисячі гривень.

Про це зазначається у повідомленні пресслужби Київської обласної прокуратури.

"Згідно положень чинного законодавства, цивільно-правову відповідальність за порушення лісового законодавства несуть як особи, які безпосередньо здійснюють самовільну вирубку лісів, так і постійні лісокористувачі, вина яких полягає у протиправній бездіяльності у вигляді не вчинення дій щодо забезпечення охорони та збереження лісу від незаконних рубок на підвідомчих їм ділянках із земель лісового фонду", - йдеться у повідомленні.

З огляду на те, що постійним лісокористувачем у добровільному порядку вказані збитки не відшкодовано, обласною прокуратурою до господарського суду Київської області пред’явлено позов в інтересах держави в особі Державної екологічної інспекції Столичного округу до Державного підприємства "Богуславське лісове господарство" про стягнення шкоди, заподіяної незаконною порубкою дерев.

На даний час триває судовий розгляд справи.

Нагадаємо, Служба безпеки України разом з "Укрпоштою" провела спецоперацію, в ході якої було виявлено групу шахраїв. Вони займалися підробкою марок на десятки мільйонів гривень.

Вийти в ефір
29.11