Останні новини

Заробив сотні мільйонів: скільки задекларував та чим володіє Порошенко

У нього є власна база відпочинку.

Лідер “Європейської солідарності”, п’ятий президент України Петро Порошенко задекларував за 2020 рік 222 млн гривень доходів. У Верховній Раді політик заробив 504 540 гривень.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на декларацію Порошенка.

Читайте також: Роялті від "Кварталу", акції на Кіпрі та квартири у Києві: що задекларував Зеленський

У 2020 році Порошенко отримав 214 млн дивідендів та 7 млн відсотків за депозитами в Міжнародному інвестиційному банку.

Кількість компаній, кінцевим бенефіціаром яких є Порошенко, у 2020 році становила 26. 

Крім того, з витрат Порошенка, що підлягають декларуванню, у 2020 році понад 30 млн грн пішло на юридичні послуги для захисту в більше ніж 50 кримінальних справах, а на рекламу він витратив понад 1,8 млн грн. Сума сплачених податків і військового збору становить понад 23 млн грн.

Порошенко зберігає готівкою 51,2 млн доларів і 423,3 млн гривень.

Серед рухомого майна у сім'ї Порошенка задекларовано три автомобілі - Jaguar і два Mercedes-Benz. Крім цього політик задекларував колекції картин, годинників, меблі, рояль, люстри, ювелірні вибори, шуби та сумки дружини Марини.

Крім цього, Порошенко має будинок під Києвом площею понад 1200 кв.м., квартири у столиці, земельні ділянки та базу відпочинку в Одеській області. Марина Порошенко також має у власності квартири в Києві.

Нагадаємо:

  • Головний державний санітарний лікар, заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко задекларував 639,5 тисяч гривень доходів за 2020 рік. З них зарплата у МОЗ склала 617 тисяч гривень.
  • Віцепрем’єр-міністр, міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков у 2020 році задекларував 10 мільйонів 463 тисячі гривень зарплати. Із них за роботу в уряді він отримав 498 275 гривень.
  • Міністр освіти та науки Сергій Шкарлет задекларував за 2020 рік майже мільйон гривень доходів. Проте його мама-пенсіонерка зберігає великі суми валюти в готівці.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!


Вийти в ефір
15.04