Останні новини

Заслужений артист Міхалок заспіває під звуки дозиметра та Колеса огляду у Прип'яті

Заслужений артист України Сергій Міхалок спільно із колишнім лідером гурту “Димна суміш” Олександром Чемеровим запишуть композицію, яка присвячена аварії на ЧАЕС. Вона стане частиною великого тематичного альбому, що планують видати восени.

Про це повідомляє пресслужба гуртів BRUTTO і “Ляпис-98".

У основі як нової композиції Міхалка, так і усього альбому — звуки, записані українським митцем Валерієм Коршуновим у Зоні відчуження. Серед них тріскіт дозиметра, скрип Колеса огляду, шум Рудого лісу, відлуння, гуркіт течії. Організатори проекту відзначають, що запрошення до участі в проекті "Звуки Чорнобиля" Сергія Міхалка символічне, адже від Чорнобильської трагедії найбільше постраждали саме Україна та Білорусь. 

“Запрошення лідера білоруських гуртів BRUTTO та “Ляпис-98” – Сергія Міхалка та україно-американського музиканта – Олександра Чемерова до проєкту про Чорнобиль показує, що радіаційні хмари та людські жертви аварії не мають кордонів. У 1986 році від Чорнобилю постраждала вся Європа, але особливих жертв зазнала саме Україна та Білорусь”, — коментує творчий куратор проєкту Валерій Коршунов.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/VyO1JAxXJEc" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Відеоанонс проекту

Сергій Міхалок 24 серпня отримав звання “Заслужений артист України”, хоча він відомий насамперед як білоруський музикант. Олександр Чемеров, знаний як лідер гурту “Димна суміш”, з 2012 року живе у США, де у 2014 році заснував українсько-американський рок-гурт “The Gitas”.

Раніше у лайнапі альбому “Звуки Чорнобиля” анонсували найкращого бітбоксера світу та хедлайнера Atlas Weekend – Dub FX, номінанта на Ґреммі, французького продюсера Крістофа Етьє та українську співачку Стасік (Анастасія Шевченко). Разом у проєкті візьмуть участь 10 українських та міжнародних музикантів, а молоді та відомі режисери країни створять відеокліпи до їхніх композицій.

Нагадаємо, Іванна Сахно у Києві представила трилер, у якому знялася. Голівудська зірка українського походження презентувала стрічку "Let it snow" на кінофестивалі "Молодість".

Вийти в ефір