Останні новини

Заступник Авакова особисто зустрів "потяг з хуліганами"

Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко і в.о. глави "Укрзалізниці" Іван Юрик зустрілися з начальником потяга, з якого висадили трьох п'яних хуліганів.

Інцидент стався в поїзді Харків-Ужгород, передає УНН з посиланням на очевидця. 

За його словами, не менше трьох чоловіків пили алкоголь, нецензурно лаялись, галасували та різним чином порушували громадський порядок.

"У Полтаві начальник поїзда викликав перший наряд поліції, одного з порушників зняли з поїзда. Однак після цього частина чоловіків загрожувала начальнику поїзда, продовжуючи пити і лаятися", - розповів пасажир потяга Владислав.

Він додав, що пізніше одна з пасажирок з дитиною викликала другий наряд поліції на зупинку в Лубнах.

"Там ще двох чоловіків силою вивели з поїзда. Начальник поїзда зробив все, щоб захистити пасажирів", - зазначив очевидець.

Антон Геращенко висловив подяку начальникові потяга за небайдужість і гарне виконання своїх обов'язків. Посадовці надали пресі інформацію про те, що "поліція, Міністерство внутрішніх справ і "Укрзалізниця" роблять все для безпеки пасажирів", - прокоментував заступник глави МЗС.

Також Геращенко запропонував створити "чорний список" пасажирів, яких знімають з потягів за вандалізм і хуліганство, і взагалі не продавати їм квитки.

Нагадаємо, у потязі Київ-Маріуполь безбілетний чоловік побив та намагався зґвалтувати пасажирку Анастасію Лугову. Інцидент стався на станції П’ятихатки-Стикові. Чоловік самовільно увійшов до вагона і зайняв вільне місце, скориставшися відсутністю провідника на робочому місці. Вночі до провідника іншого вагона звернулася пасажирка з ознаками побиття й попросила про допомогу. Чоловіка взяли під охорону, а вже в Києві затримали правоохоронці. "Укрзалізниця" повідомила, що звільнить працівників, які не надали допомогу постраждалій.

Вийти в ефір