Останні новини

Засуджений за вбивство екснардеп Лозінський хоче стати кандидатом юридичних наук

Нині він працює головою ОТГ на Кіровоградщині

Колишній народний депутат Віктор Лозінський, який був засуджений за вбивство, подав документи на здобуття звання кандидата юридичних наук. Відповідне оголошення опубліковане на сайті Міністерства освіти.

Про це повідомляє Kyiv Live із посиланням на most.ks.ua.

Лозінський.JPG

Віктор Лозінський. Фото liga.net

Читайте також: "Посол просив нічого не викладати у соцмережах": постраждала в ДТП з Lexus дипломата розповіла про аварію

Зокрема, колишній депутат від "Блока Тимошенко", а нині - голова Підвисоцької об’єднаної територіальної громади Кіровоградської області збирається захищати дисертацію за спеціальністю "адміністративне право і процес; фінансове право, інформаційне право". Вона має назву "Публічне забезпечення прав та інтересів осіб об’єднаними територіальними громадами в Україні". Науковим керівником Лозінського є директор Херсонського інституту Міжрегіональної академії управління персоналом Сергій Діденко. Захист відбудеться в Науково-дослідному інституті публічного права.

Чим відомий Лозінський?

Віктор Лозінський у червні 2009 року у нетверезому стані вбив безробітного кіровоградця Валерія Олійника. Чоловік просто йшов лісом, який народний депутат вважав своїми угіддями.

Після гучного судового розгляду Лозінський спочатку отримав 15 років позбавлення волі. Згодом термін зменшили, а у 2016, через майже 6 років ув'язнення, вийшов на волю достроково. У 2019 році судимість суд зняв. На місцевих виборах він балотувався на голову ОТГ і, зрештою, переміг.

Нагадаємо: 

  • Екс-учасник відомого українського талант-шоу "Х-Фактор", Андрій Мацевко був затриманий поліцейськими у київському метрополітені через те, що мав при собі підроблене пенсійне посвідчення.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
11.04