Останні новини

"Затор" на мільярд збитків: як інцидент у Суецькому каналі "вдарив" по Україні

У черзі стояли й українські кораблі.

Довготривалий затор у Суецькому каналі, який виник через просідання на мілину великого судна Еvеr Green, вплинув і на Україну. Зокрема, у черзі з суден простояли 8 українських.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на Перший діловий.

Читайте також: Судно, що заблокувало Суецький канал, зняли з мілини

На сьогодні відомо, що 8 кораблів під українським прапором перевозили майже 700 тис. тонн експортних товарів. Переважна кількість направлялася до Китаю. 

Серед відправників вантажів були такі компанії, як Nibulon, Metinvest, Cargill, ArcelorMittal. У контейнерах суден була українська залізна руда, металопрокат, пшениця.

Нагадаємо:

  • 24 березня судно довжиною 400 метрів сіло на мілину та заблокувало рух однією із найбільш завантажених транспортних артерій у світі - Суецьким каналом. Власник судна повідомив, що Ever Given потрапило на мілину через погодні умови, зокрема, сильний порив вітру. 23 березня у тому регіоні були пориви вітру до 50 км / год
  • 29 березня рятувальні команди зняли з мілини в Суецькому каналі 400-метрове судно Ever Given, що майже тиждень блокує рух.
  • Глава Управління Суецького каналу (SCA) Усама Рабі заявив, що збитки від блокування Суецького каналу контейнеровозом Ever Given можуть скласти близько $ 1 млрд.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!


Вийти в ефір
11.04