Останні новини

Завдовжки 30 метрів: у Києві еко-активісти приготували найбільшу в Україні веганську шаурму

1 жовтня, у Всесвітній день вегетаріанства, у Києві приготували найбільшу в Україні веганську шаурму з фалафелем. Страву довжиною в 30 метрів готували волонтери.

Журналіст телеканалу Kyiv Live побував на місці подій та поспілкувався з організатором акції Єгором Фірсовим, головою партії “Екологічна альтернатива”.

Він розповів, що місце для приготування гігантського фалафелю обрали не випадково. На Контрактовій площі у Києві знаходиться пам’ятник Григорію Сковороді, який був вегетаріанцем, а потім і веганом.

“Від тваринництва дуже багато забруднення іде у повітря, у воду, у грунти, все це забруднюється. І звичайно коли людина навіть один день на місяць не вживає м'яса це зменшує навантаження на забруднення від тваринницького виробництва”, поділився Фірсов.

Він розповів, що метою акції є привернути увагу молоді до здорового та екологічного способу життя.

Подивитись та спробувати найбільшу в Україні веганську шаурму прийшли в основному молоді люди, їх тут було більше сотні.

До складу ролу увійшли лаваш, овочі, соуси та фалафель - кульки з бобових культур.

Перед тим, як пригощати шаурмою учасників та глядачів акції організатори зафіксували рекорд, який увійде в Книгу рекордів України. Довжина страви сягнула 30 метрів.

Детальніше у сюжеті:

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/53DFbrFhvnI" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, у нашому раціоні багато продуктів, що здаються вдалою комбінацією. Кава з молоком, салат з огірків та помідорів - хіба не так починається весінній ранок? Проте німецькі вчені сварять за це пальчиком. Виявляється, деяким "вдалим парам" слід розлучитися.


Вийти в ефір
29.10