Останні новини

"Заява є – папірців немає": чи всі столичні медики можуть здобути перепустки на транспорт. Репортаж Kyiv Live

Підприємці вимушені витрачати тисячі гривень на день на таксі для співробітників.

З понеділка, 5 квітня, громадським транспортом у Києві можна користуватися лише за спецперепустками, які видають працівникам установ критичної інфраструктури. Але “квитки” отримали далеко не всі. Наприклад, деякі столичні лікарі не можуть дістатися до місць роботи.

Kyiv Live дізнавався, чи всі медпрацівники потрапили до переліку представників критичної інфраструкутри та як вони змушені добувати ці перепустки.

Читайте також: У Києві почали незаконно продавати спецперепустки у громадський транспорт

Наталя, власниця приватного офтальмологічного кабінету, прийшла до Департаменту транспортної інфрастуруктури на вулиці Леонтовича, щоб отримати перепустки для своїх медпрацівників. Каже, що подавала заявку ще 2 квітня.

"Відповідь не прийшла, але оскільки додзвонитися я не можу, то я приїхала самостійно з дублікатом заяви. На сьогоднішній день співробітники користуються таксі за мій кошт", – каже Наталя.

За її словами, медкабінет продовжує працювати. Але через захмарні ціни на таксі, вона витрачає по декілька тисяч гривень щодня. А якщо заклад закриють на час карантину, то щодня втрачатиме близько 10-20 тисяч гривень. 

Жінка каже, що вдавалася до всіх методів, щоб отримати ці спецкартки – навіть намагалася купити в інтернеті, але в неї не вийшло. Наталі так і не вдалося отримати перепустки і у Департаменті.

"У них немає бланків. Навіт, якщо заява прийнята та оброблена, то фізично "папірців" немає. Нічого не кажуть та не обіцяють – мабуть, на цьому моє "митарство" закінчиться і продовжиться у форматі таксі на роботу і назад для співробітників", – додає власниця приватного офтальмологічного кабінету.

Наталя дивується, чому КМДА не може дати таку невелику кількість перепусток. Водночас столична влада повідомляє, що випуск додаткових спецперепусток для проїзду у громадському транспорті завершено.

Детальніше – у сюжеті Kyiv Live:

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/903skwB7TeM?start=194" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

  •  В Офісі Президента вважають, що київська влада не впоралась із забезпеченням містян необхідною кількістю спецперепусток на громадський транспорт.
  • З 5 квітня Київ живе за новими правилами локдауну: громадський транспорт перевозить пасажирів за перепустками, а більшість киян, як передбачалось місцевою владою, мали перейти на віддалену роботу. Kyiv Live показав, яка ситуація склалася зранку понеділка у закритому на локдаун Києві.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!Вийти в ефір
14.04