Останні новини

"Збільшив груди без згоди": Шерон Стоун шокувала несподіваним визнанням

Акторка розповіла про це у своїй автобіографічній книзі

Актриса Шерон Стоун, яка зіграла одну з головних ролей у фільмі "Основний інстинкт", написала книгу "The Beauty of Living Twice", де зірка розповідає про ситуації, які змушували її балансувати на межі життя та смерті. 

Про це повідомляє  Kyiv Live, посилаючись на "The Times".

Читайте також: Відома українська блогерка Стужук збільшила груди та нарвалася на критику

Шерон Стоун зробила сенсаційне зізнання та розповіла, що 20 років тому їй збільшили бюст без згоди. Сталося це у 2001 році, одразу після того, як їй зробили операцію по видаленню пухлин.

Незважаючи на те, що пухлини виявилися доброякісними, операцію по реконструкції грудей зробити було необхідно і хірург вирішив "поекспериментувати". Шерон зрозуміла, що насправді відбулося, тільки після того, як остаточно відійшла від наркозу.

"Коли з мене зняли бинти, я виявила, що груди збільшилися на цілий розмір. Хірург виправдав це тим, що тепер вони більше відповідають розміру моїх стегон. Однак своєї згоди на це я не давала, ніхто навіть не питав", - прокоментувала актриса.

Після самої операції зірка повідомила, що в неї почалися проблеми зі здоров'ям, а саме - часткова втрата памяті, ускладнене дихання, постійний біль у суглобах та грудній клітині.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
14.04