Останні новини

Збитки на 1 мільйон: Держекоінспекція перевірила Дарницьку ТЕЦ

Держекоінспекція протягом 10 днів перевіряла Дарницьку ТЕЦ в т.ч. працюючі котлоагрегати ТЕЦ та золовідвал, на який кияни скаржаться найбільше. 

Про це повідомив голова Держекоінспекції Андрій Мальований на сторінці у Facebook.

“На золовідвалі встановлена сучасна система поливу, яка не дає небезпечним дрібнодисперсним частинкам пилу забруднювати повітря. Крім того, цього року підприємство висадило 300 тополь сорту Nigra Italica, які не мають пуху, тобто, є безпечними для людей з алергією. Зелена смуга відділяє проспект Бажана від лінії золовідвалу, таким чином, утримуючи частинки пилу від потрапляння у житлові райони. А восени планується ще одна висадка дерев і кущів поряд з ТЕЦ”, - пише Андрій Мальований. 

фото: Facebook Андрій Мальований

За його словами ДЕІ перевірили показники викидів від котлоагрегатів. А підприємство використовує в якості палива природний газ, а не вугілля, що є більш екологічним.

Однак перевірка виявила і значні порушення:

“Обсяги допустимих середньодобових норм водозабору, які передбачені дозволом на спеціальне водокористування, перевищені. Тобто, Дарницька ТЕЦ за добу здійснює забір більшого обсягу води, ніж це дозволено”, - повідомляє глава ДЕІ.

Загалом ДЕІ склала 7 адміністративних протоколів, штраф вже сплачений. Попередня сума збитків для довкілля близько 1 мільйона гривень.

Нагадаємо, 21 червня в житловому будинку на вулиці Соломії Крушельницької, 1/5, стався вибух. Як кажуть місцеві жителі, вони змушені жити без газу вже два тижні, а заселитися в нове житло не можуть.Вийти в ефір