Останні новини

Збиткові маніпулятори: Кличко висловився щодо прохання перевізників заборонити їм працювати

Обмежать рух транспорту лише за критичної ситуації.

Мер Києва Кличко вважає маніпуляцією заяви приватних перевізників заборонити їм працювати через збитки. Утім у майбутньому варіант обмеження руху не виключають, якщо з коронавірусом все буде зовсім погано.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на Україну24.

Читайте також: Перед початком локдауну ціни в ТРЦ столиці почали падати

Влада Києва поки не планує закривати громадський транспорт через карантин навіть попри "червону зону". Подібні прохання маршрутників близькі до маніпуляцій, вважає Кличко.

"Таким самим чином я можу сказати, що на сьогодні весь транспорт у Києві дотаційний, він неприбутковий. У цьому напрямку приватні перевізники повинні вирішувати на свій розсуд. У плані "забороніть мені, в цьому випадку я не зможу возити" - це маніпуляція", — зазначив міський голова.

Рух маршруток та іншого транспорту можуть обмежити за критичної межі коронавірусу в майбутньому.

Нагадаємо:

  • Українці зможуть отримувати пенсії розміром від 10 тисяч гривень, але для цього їх “біла” зарплата має бути більш ніж в 2 рази вище середньою. Також потрібно мати повний трудовий стаж.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
11.04