Останні новини

Зеленський готовий на все, щоб мирним шляхом вирішити конфлікт на Донбасі, — Мендель

Зеленський обговорив під час зустрічі у Парижі конкретні кроки до врегулювання конфлікту.

Президент Володимир Зеленський готовий зробити все, щоб закінчити війну на Донбасі дипломатичним шляхом. Таку заяву зробила його прессекретарка Юлія Мендель. За її словами, війна в Україні нікому в Європі не потрібна

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на програму "Погляд з Банкової" на каналі Дом.

"Україна налаштована на те, щоб рухатися далі, саме дипломатичним шляхом, активізувати процеси", – сказала Мендель.

За словами Мендель, одним із важливих питань, яке піднімалося в Парижі під час переговорів лідерів України, Франції та Німеччини 16 квітня, було обговорення так званих "кластерів". Це документ, узгоджений Францією і Німеччиною, який передбачає конкретні кроки для виконання домовленостей про досягнення миру на сході країни.

"Війна нікому не потрібна. Вона не потрібна ні Україні, ні Європі, ні світу. Давайте згадаємо те, що це єдина війна, яка зараз йде в Європі. І президент Володимир Зеленський готовий зробити все для того, щоб її закінчити", – підкреслила Мендель.

За словами прессекретаря Зеленського, канцлер Німеччини Ангела Меркель і президент Франції Еммануель Макрон підтримують цей крок.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/FnsYiLykjHo" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

  • Президент України Володимир Зеленський і перша леді Олена Зеленська прибули з робочим візитом до Франції. У п'ятницю, 16 квітня, у Парижі проходить зустріч президентів Франції та України.
  • Президент Франції Еммануель Макрон планує провести розмову з російським коллегою Володимиром Путіним. Вона має відбутися найближчим часом.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!


Вийти в ефір
08.05