Останні новини

Зеленський підписав закон про допомогу бізнесу у "червоних" зонах

Через локдаун ФОпи отримають виплати у розмірі 8 тисяч гривень.

6 квітня Володимир Зеленський підписав закон про компенсації бізнесу і найманим працівникам, які зареєстровані в областях "червоної" карантинної зони. Підприємці зможуть отримати 8 тисяч гривень підтримки від держави.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на повідомлення пресслужби Офісу президента.

Читайте також: Допомога ФОПам: скільки грошей виділили та як подати заявку

Відповідно до закону, фізичні особи-підприємці та наймані працівники, які були змушені припинити свою діяльність через карантинні обмеження у червоних карантинних зонах, отримають від держави одноразову матеріальну виплату в розмірі 8 тисяч гривень.

Окрім гарантованої державою допомоги, ФОПи та працівники зможуть додатково отримати гроші з місцевих бюджетів, якщо орган місцевого самоврядування ухвалить відповідне рішення.

Для отримання виплати потрібно зареєструватися через додаток або Єдиний портал державних послуг "Дія".

Документ набуде чинності з дня, наступного за його опублікуванням.

Нагадаємо:

  • Держава виплатить по 8 тисяч гривень фізичним особам-підприємцям та працівникам підприємств, які постраждають через запровадження локдауна в “червоних” зонах. Але допомогати ФОПам закликають і місцеву владу.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
11.04