Останні новини

Зеленський подав законопроєкт про ліквідацію Окружного адмінсуду Києва

Проєкт закону є невідкладним.

Сьогодні, 13 квітня, президент Володимир Зеленський ініціював ліквідацію Окружного адміністративного суду Києва та вніс до Верховної Ради відповідний невідкладний законопроєкт. 

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на сайт глави держави.

Читайте також: Український паспорт піднявся на шість сходинок у світовому рейтингу

“Сьогодні я вношу до парламенту законопроект про ліквідацію Окружного адміністративного суду міста Києва. Суду, який так і не зміг повернути довіру до себе, але впорався з поверненням скандалів і дивних рішень, далеких від розуміння справедливості. Досить сейфів, набитих мільйонами готівки, у пов’язаних із керівництвом суду осіб або очікування чергових записів скандальних розмов з кабінетів суддів, які думають, що переважують усе в нашій країні”, - прокоментував Зеленський.

Він заявив, що суд, одним рішенням якого може бути поставлений хрест на будь-якому досягненні держави, будь-якій реформі, буде ліквідований. 

“Сприймайте це як сигнал до будь-якого суду, який зрадив повазі до закону", – додав він.

Варто зазначити, що відповідно до частини другої статті 125 Конституції України, суд утворюється, реорганізовується та ліквідовується законом, проєкт якого вносить до Верховної Ради Президент України (після консультацій з Вищою радою правосуддя).

Нагадаємо:

  • Президент України Володимир Зеленський анонсував обмеження повноважень Окружного адмінсуду Києва. Гарант зазначив, що вже підписав відповідні законопроєкти й у понеділок, 15 лютого, вони стануть публічними.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!Вийти в ефір
17.05