Останні новини

Зеленський позбавив трьох українців громадянства, двоє з них — "контрабандисти"

Усі троє осіб паралельно мали громадянства інших країн.

Президент Володимир Зеленський підписав указ про позбавлення громадянства України трьох осіб. Двоє з цих людей опинилися під санкціями РНБО за причетність до контрабанди.

Про це повідомляє Kyiv Live із посиланням на видання РБК-Україна.

"Рішення ухвалене. Далі документи пішли на РНБО, МЗС, Міграційну службу", — цитує видання співрозмовника в офісі президента.

Як зазначається, мова йде про Вадима Альперіна, Араіка Амірханяна та Олександра Єрімічука. Позбавлення українського громадянства, як уточнило видання, пов'язане з наявністю у цих трьох осіб громадянства інших держав:

  • в Альперіна - ізраїльського;
  • в Амірханяна - вірменського;
  • в Єрімічука - румунського.

Нагадаємо:

  • 2 квітня, РНБО запровадила персональні санкції проти "топ-десятки" української контрабанди. Таку заяву зробив Президент України Володимир Зеленський під час чергового звернення до громадян.
  • Президент України Володимир Зеленський ввів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 квітня 2021 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)". 

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
09.05