Останні новини

Зеленський провів розмову з президентом Грузії Зурабішвілі: обговорили Донбас та шлях у НАТО

Президенти акцентували увагу на важливості діалогу та солідарності й обговорили кроки України та Грузії в контексті поглиблення відносин з НАТО.

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Президентом Грузії Саломе Зурабішвілі. Очільники держав обговорили ескалацію ситуації на Донбасі, збільшення кількості порушень режиму припинення вогню та кількості загиблих.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на пресслужбу Зеленського.

Читайте також: На засідання РНБО таємно обговорять питання ситуації на Донбасі

Зурабішвілі наголосила, що Україна та Грузія мають історичне розуміння й підтримують одна одну в питанні миру. Президенти акцентували увагу на важливості діалогу та солідарності й обговорили практичні кроки України та Грузії в контексті подальшого поглиблення відносин з НАТО.

"Справді настав час конкретних пропозицій для України та Грузії щодо отримання ПДЧ в НАТО і плану вступу в Європейський Союз. Консолідація зусиль і солідарність надважливі сьогодні", – зазначив Володимир Зеленський. 

Президенти також обговорили незаконну окупацію Кримського півострова та пов'язану із цим  безпекову ситуацію в Чорному морі. Наостанок Зеленський запросив Зурабішвілі взяти участь у Кримській платформі. 

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
17.05