Останні новини

Зеленський призначив керівницю Центру протидії дезінформації: що про неї відомо

Центр протидії дезінформації створений рішенням Ради національної безпеки і оборони України 11 березня 2021 року.

Президент України Володимир Зеленський призначив Поліну Лисенко керівником Центру протидії дезінформації. Відповідний указ глава держави підписав 2 квітня.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на пресслужбу Офісу Президента України. 

Володимир Зеленський зазначав, що у майбутньому він має стати міжнародним хабом протидії дезінформації та пропаганді в усьому світі:

"Сьогодні Україна на передовій, зокрема й на передовій боротьби з пропагандою", – зазначив гарант. 

Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак повідомив, що у питанні протидії дезінформації Україна тісно співпрацюватиме із західними партнерами. Зокрема країнами НАТО, які вже мають певний досвід у цьому.

полина лисенко.jpg

фото: elena.boyko

Новий керівник Центру протидії дезінформації — Поліна Лисенко наголосила, що орган створено з метою протидії загрозам національній безпеці та національним інтересам України в інформаційній сфері, боротьби з пропагандою.

"Центр повинен стати надійним щитом для громадян та держави від інформаційних загроз, які виникають як ззовні, так і всередині країни та спрямовані на розхитування державних інститутів і маніпулювання суспільною думкою", – сказала Лисенко.

У 2013-2015 роках Поліна Лисенко працювала молодшим юристом у приватній юридичній компанії. З квітня 2015 до вересня 2019 го була помічником першого заступника директора НАБУ. А до березня 2020 року обіймала посаду начальника Департаменту міжнародно-правового співробітництва та повернення активів Офісу Генерального прокурора.

Крім того, жінка працювала керівником проєкту з розбудови судової гілки влади та міжнародної співпраці Офісу простих рішень та результатів.

З вересня 2020 року – директор Департаменту інформаційної політики та зв’язків з громадськістю АТ "Укрзалізниця". 

Нагадаємо: 

  • Президент України Володимир Зеленський сумарно за рік отримав 19 113 279 гривень доходу. З них зарплата на посаді глави держави склала 336 тисяч гривень.
  • Президент України Володимир Зеленський висловився щодо війни на Донбасі та ескалації конфлікту. За його словами, наша армія завжди готова до провокацій, але влада продовжує домовлятися про перемир'я.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!
Вийти в ефір
11.04