Останні новини

Зеленський вперше затвердив "Стратегію воєнної безпеки", яка передбачає припинення окупації РФ територій та членство у НАТО

Цим документом глава держави ввів у дію рішення РНБО

Президент Володимир Зеленський затвердив «Стратегію воєнної безпеки України». Такий документ, як йдеться на сайті глави держави, в Україні ухвалили вперше.

Про це повідомляє Kyiv Live із посиланням на сайт Президента України

Зеленський підписує.jpg

Читайте також: Справедливий суд, вільні зібрання, жодних катувань: Зеленський підписав Національну стратегію у сфері прав людини

Як повідомляється, таким чином Володимир Зеленський увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони від 25 березня.

У документі йдеться про "запровадження комплексного всеосяжного підходу до оборони України в умовах воєнної загрози національній безпеці, пов'язаної з використанням гібридних методів".

Зокрема, Стратегія передбачає стримування збройної агресії та повномасштабного застосування воєнної сили проти України, а також припинення тимчасової окупації Російською Федерацією частини території України. Причому, у документі зазначається, що досягати таких цілей держава повинна міжнародно-правовим, політико-дипломатичним, безпековим, гуманітарним та економічним шляхом.

Разом з тим, "Стратегія воєнної безпеки України" закріплює прагнення України до набуття членства в НАТО та інтеграції держави у євроатлантичний безпековий простір.

Нагадаємо: 

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
11.04