Останні новини

ЧАЕС оголошує розшук архівних знімків нинішньої зони відчуження

Таким чином прагнуть зберегти пам'ять про важливу дату Чорнобильської катастрофи

Цьогоріч виповнюється 35 років з моменту найбільшої катастрофи в історії людства - Чорнобильської. З цього приводу ЧАЕС оголошує про пошук фотографій, котрі були зняті на території нинішньої зони відчуження у 1986 році.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на Державне агентство України з управління зоною відчуження. 

Читайте також: У Києві з'явилося декілька нових евакуаторівчаес.jpg

ЧАЕС шукає архівні фотографії нинішньої зони відчуження 1986 року. Фото: Facebook

У відомстві зазначають, що адміністрація та персонал ЧАЕС прагнуть не допустити забуття цієї важливої дати та її уроків.

"Ми оголошуємо масштабну акцію з пошуку фотографій, на яких зображені колись живі місця, які зараз знаходяться у зоні відчуження. Це може бути звичайне фото з вулиць Прип'яті, випадковий кадр Чорнобильської АЕС, хроніка евакуації, чи будь-яке інше фото, яке б розповіло нам частину історії такого близького 1986-го",- зазначають у агентстві.

Як поділитися власними архівними знімками?

  • Цифрові (скановані) фотографії надсилайте на адресу [email protected];
  • Паперові фото та проявлені плівки надсилайте на поштову адресу: а/с 11, місто Славутич Київської області, 07101, з поміткою "Для ВМСІ". Надіслані вами фото та плівки будуть обов'язково повернуті за вказаними адресами після сканування;

Організатори додають, що усі фото будуть занесені в архів Чорнобильської АЕС та опубліковані на сайті станції, а також у її соціальних мережах з обов’язковим зазначенням авторства.

Нагадаємо: 

  • У Києві відкривають постійний нічний притулок для бездомних. У невеликому приміщенні зможуть прилаштувати чотирьох людей, проте організація зазначає, що воно є тимчасовим, адже благодійники прагнуть допомогти якомога більше знедоленим.
  • В Україні на ринку дитячих іграшок виявили небезпечну розвагу. Конструкція "Неокуб", яка виглядає як кубик складений із кулястих магнітів, опинилася на території країни. Десятки дітей та підлітків потрапили до лікарень через те, що свідомо чи несвідомо проковтнули ці магніти. Держпродспоживслужба виявила невідповідність цього виробу 4 пунктам з Технічного регламенту безпечності іграшок. Зокрема, рішення про перевірку всіх конструкторів з такими елементами ухвалила Держспоживслужба в Івано-Франківській області.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
14.04