Останні новини

Жителі Відрадного страждають від гнилого листя та сміття

Робота, виконана комунальниками невчасно, заважає жителям мікрорайону Відрадний. Мешканці Вацлава Гавела 79г, 79в і 36б страждають через те, що комунальні служби згрібли листя у купи, а туди почали викидати сміття. Усе присипало снігом, і тепер невивезенні купи почали гнити. Кияни страждають від смороду і не можуть добитися прибирання.

Деталі розповіла журналістка Оперштабу Валентина Желізняк.

Снимок экрана (758).pngКовдри, пластик та продуктові відходи горами лежать на невивезеному листі. Жителі залишали скраги на 1551, але їм постійно відповідають, що заявка у роботі. Оперштаб планує звернутися до "Київблагоутрій", аби вирішити проблеми жителів Вацлава Гавела.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/6eQSQShReto" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, у Дарницькому районі рятувальники витягли чоловіка з теплотраси поблизу житлового будинку. Людина отмала опіки гарячою водою та була госпіталізована до лікарні.

Вийти в ефір
24.11