Останні новини

"Згодна на все, аби платили": учасницю "Холостяка" звинуватили в ескорті

Аня Гузєєва висловила свою думку з цього приводу

Учасницю шоу "Холостяк" Анну Гузєєву звинуватили у наданні ескорт-послуг. Сама дівчина стверджує, що її просто намагалися підставити та дискредитувати, розмістивши її фото на тематичних сайтах. 

Про це інформує Kyiv Live з посиланням на Instagram дівчини.

Читайте також: Вакарчук презентував новий проєкт з дівчиною

"Я судилася за те, щоб довести, що інформація, яка викладена на розважальних порталах, яку деякі з вас прочитали, була визнана невідповідною дійсності, якщо хочете переконатися: загугліть єдиний державний реєстр судових рішень, введіть моє прізвище / ім'я українською мовою і Ви побачите рішення суду, які вступило в законну силу. Факт того, що інформація не відповідає дійсності, має юридичне значення", - зазначила дівчина.

Виявляється, дискредитувати Аню в очах громадськості намагалася дівчина з Дніпра. За що саме - учасниця шоу розповідати не стала. Також, за словами дівчини, з неї вимагали гроші та погрожували зіпсувати життя за допомогою цих статей, але вона знала, як себе захистити.

"Тому, шановні глядачі шоу "Холостяк", будьте менш активними в поширенні інформації, викладеної в жовтих інтернет-виданнях, зараз дуже легко можна отримати повістку в суд за висловлювання, що ганьблять честь і гідність", - зазначається у повідомленні.

изображение_2021-03-26_104246.png

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
11.04