Останні новини

Злітати у 42 країни: куди вже можна вирушити киянам

На цьому тижні до списку країн, що доступні українцям для подорожей, додалися чотири нові країни. В'їзд до них можливий без спеціальних умов, або з обов'язковим проходженням 14 днів самоізоляції.

Про це повідомив Дмитро Кулеба на онлайн-брифінгу 13 серпня.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/vXM1w5foF8U" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Список поповнився Вірменією - з обов'язковим 14-денним карантином, а також Буркіна-Фасо, Того і Чад.

Раніше українці могли їздити до 38 країн: Туреччина, Сербія, Албанія, Північна Македонія, Чорногорія, Білорусь, Великобританія, США, Мексика, Єгипет, Туніс, Республіка Корея, Ірак, Іран, Афганістан, Південний Судан, Ефіопія, Сомалі, Кенія, Замбія, Танзанія, Бурунді, Сейшельські острови, Багамські острови і Ліван, Болгарія, Словенія, Об'єднані Арабські Емірати, Ірландія, Мальдіви, Антигуа і Барбуда, Еквадор, Ямайка, Камбоджа, Коморські острови, Пакистан, Пуерто-Рико, Сент-Люсія.

Умови в'їзду до тієї чи іншої країни на час пандемії можна відслідковувати на державному порталі https://tripadvisor.mfa.gov.ua/.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що аеропорт "Київ" знаходиться у скрутному становищі. Пасажиропотік та кількість здійснених рейсів скоротилося майже на 80 та 50% відповідно.

Вийти в ефір