Останні новини

Змінити мобільного оператора без зміни номеру за день: коли з'явиться така можливість

Мін'юст зареєстрував зміни, які значно спрощують процес зміни оператора

Змінити свого мобільного оператора, зберігаючи власний номер лише за один день, українці зможуть вже з 1 грудня 2021 року. Міністерство юстиції України зареєструвало зміни, які розробляла Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку.

Про це повідомляє Kyiv Live із посиланням на сайт Міністерства цифрової трансформації.

Читайте також: Стало відомо, у скільки грошей українцям обходитимуться мобільний зв’язок та інтернет у 2021 році. Ціни на тарифи операторів

За інформацією Мінцифри, послугу з перенесення абонентських номерів в Україні почали надавати ще у травні 2019 року. За майже 2 роки операторам надійшло майже 200 тисяч офіційних звернень, але 40 % заявникам відмовили - через складні бюрократичні процеси. 

Як повідомляється, нова процедура полегшить цей процес, якщо користувач мобільним телефоном захоче змінити оператора без зміни номеру.

Зокрема:

  • Номер перенесуть оперативніше: максимум за 1 день, а не за 3-4.
  • Щоб це відбулось, абонент має звернутися до одного – нового оператора, а не до двох, як було раніше. Договір з колишньою компанією розірветься автоматично.
  • Користувачі без контракту тепер зможуть залишити свій номер під час зміни оператора за спрощеним порядком — реєстрація в попереднього оператора не потрібна.

Ініціатори змін очікують, що новий порядок призведе до зростання конкуренції між мобільними операторами. Що, відповідно, має позитивно позначитись і на якості послуг.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
14.04