Останні новини

Змусити "Енергію" виробляти енергію: під стінами сміттєперероблювального заводу зібрався мітинг

Кияни вже давно заклопотані екологічними проблемами столиці. Цього разу мітинг зібрався під сміттєспалювальним заводом "Енергія", сморід від якого не дає спокійно жити людям вже десять років.

Про чергову екологічну біду Києва - у сюжеті Kyiv Live.

Жителі Дарницького району з десяток років терплять вічний дим та сморід із "Енергії", та більше вже не сила:

"Мої вікна виходять якраз на завод - нестерпно. Вже років десять як погіршення, останнім часом це взагалі ні у які межі не входить: ми спимо із зачиненими вікнами, попрані речі, коли висохнуть, тхнуть тим же запахом. Слідів не залишає, але все в жахливому стані: діти хворіють", - скаржиться киянка Олена.

Дехто з політиків теж зреагував на мітинг. Кандидат у мери Києва від ОПЗЖ Олександр Попов вже мав варіанти реконструкції цього підприємства. Після консультації з японськими спеціалістами відкрилася альтернатива існування "Енергії": не лише залишити завод утилізувати сміття, а й виробляти дешеву теплову та електричну енергію з мінімальною шкодою природі.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/bVk_DXJv2HE" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, Володимир Зеленський дав розлоге інтерв'ю українським телеканалам, захворюваність на коронавірус в світі продовжує зростати, ЄС поновив список країн, для яких відкриті зовнішні кордони. Детальніше про ці та інші події за 22 жовтня читайте у матеріалі Kyiv Live.

Вийти в ефір
29.11