Останні новини

Знайшла свою ціль: російські моряки ледь не розбомбили себе своєю ж ракетою. Відео

Росіяни виправдовуються, що це був не запуск крилатої ракети "Калібр", а лише тестовий запуск макета з пороховим зарядом.

У Росії військові випустили ракету з корабля, яка ледь не поцілила у них самих. Казус стався під час випробувань крилатих ракет у Японському морі.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на сюжет ТСН "Ранок".

Читайте також: На Донбасі російські найманці 13 разів порушили режим тиші

Зазначається, що крилата ракета "Калібр", якою так хизуються росіяни, була запущена з фрегата "Маршал Шапошников", який базується у Японському морі. Коли ж екіпаж зрозумів, що ракета змінила траєкторію і прямує у бік їхнього корабля - росіяни почали швидко тікати.

Відтак, уникнути трагедії російським морякам допомогла лише швидка реакція. Не відреагували б вони миттєво - екіпаж міг би загинути.

Російські військові виправдовуються, що це був не запуск крилатої ракети "Калібр", а лише тестовий запуск макета з пороховим зарядом. Заряд відмовив вже після запуску, тому ледь не влучив у корабель. Варто відзначити, що перед тим, як вигоріти, крилата ракета тривалий час нарізала кола у воді.

<iframe width="460" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/5cciG3cPqlk" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

  • 29 квітня російського репера Моргенштерна (Алішера Валєєва) внесли до переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці України.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
08.05