Останні новини

ЗНО-2021 може відбутися у зміненому форматі, - Шкарлет

Зміни у проведенні оцінювання залежать від епідеміологічної ситуації в країні.

Зовнішнє незалежне оцінювання цьогоріч може відбутися у зміненому форматі. Проте остаточне рішення щодо цього залежить від епідеміологічної ситуації.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на брифінг міністра освіти і науки Сергія Шкарлета.

Читайте також: Стало відомо, коли відбудеться пробне ЗНО-2021 з усіх предметів

За словами Шкарлета, уся інформація про можливе скасування ЗНО є фейковою. Проте він зазначив, що формат проведення оцінювання все ще може змінитися.

"Інструмент ЗНО є важливим фактором розвитку освіти, але з урахуванням року пандемії, певні події другої і третьої хвилі, на 2021 рік єдині зміни, які можуть відбуватися з ЗНО, - це формат проведення, який залежить від епідеміологічної ситуації в країні", - підкреслив міністр.

Проте, які саме зміни можуть відбутися у проведенні оцінювання, він не уточнив.

Нагадаємо:

  • Цьогоріч ЗНО проходитиме з 21 травня до 15 червня. З нововведень - обов’язкова математика у якості ДПА та два різні предмети з української. Учасники можуть вибрати не більше п’яти навчальних предметів, проте і не менше 4, бо вони зараховуватимуться як державне підсумкове оцінювання.
  • Весняні канікули у загальноосвітніх установах Харкова продовжили до 5-го квітня. Відповідне рішення було прийняте через складну епідеміологічну ситуацію у місті.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
11.04