Останні новини

"Золота" куртка міністра: глава МОЗ відреагував на "брендовий" скандал

Очільник МОЗ виправдовується, що ніколи б не купив таку дорогу куртку.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов назвав закиди про те, що одягається в куртку, вартість якою може складати 620 тисяч гривень назвав повним абсурдом.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на Радіо Свобода.

Читайте також: Скільки за 2020 рік заробила Ірина Венедіктова

“Я думаю, що у хворій уяві наших політиків вона дійсно існує. Я ж не думаю, що якась здорова людина може серйозно відноситися до того, що можливо купити одежу за такі ідіотські кошти. З точки зору вартості її. Ну, її не просто у моїй шафі немає. Я вважаю, що це якийсь повний абсурд”, — сказав очільник МОЗ.

Нещодавно ЗМІ написали, що Степанов має в своєму гардеробі та носить куртку італійського люксового бренду одягу Kiton. Вартість якої становить близько 10 тисяч доларів (це майже 280 тисяч гривень). Видання також вказує, що у 2019 році Максима Степанова вже бачили у піджаку і сорочці марки Kiton, їхня загальна вартість на той момент становила близько 11 тисяч доларів.

куртка степанова.webp

Джерело: НВ

Нагадаємо:

  • Віцепрем’єр-міністр, міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков у 2020 році задекларував 10 мільйонів 463 тисячі гривень зарплати. Із них за роботу в уряді він отримав 498 275 гривень.
  • Міністр освіти та науки Сергій Шкарлет задекларував за 2020 рік майже мільйон гривень доходів. Проте його мама-пенсіонерка зберігає великі суми валюти в готівці.
  • Міністр оборони України Андрій Таран задекларував за 2020 рік 2 001 059 гривень доходів. З них заробіна плата склала 688 779 гривень.
  • Родина міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігоря Петрашка заробила близько 8 мільйонів гривень. Із них зарплата міністра - 534 тисячі.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!Вийти в ефір
11.04