Останні новини

Зону відпочинку вздовж Набережного шосе докорінно оновлять: подробиці

Під дніпровськими кручами з’явиться нова рекреаційна зона: збудують велодоріжку й пішохідний променад з освітленням і зонами відпочинку, спорудять нові підпірні стінки і відремонтують існуючі.

Про це повідомляє "Київавтодор".

Велодоріжка зв’яже міст ім. Патона, міст Метро (запланований веломаршрут Лісова-Центр), Парковий Пішохідний міст (виїзд на рекреаційну зону Труханового острова, а також на веломаршрут Троєщина-Центр) і Поділ.

Комплекс робіт буде виконано на ділянці понад 5 км.

По всій довжині велодоріжки і тротуару нині відсутнє освітлення. Проєктом передбачено встановлення опор, світильників, прокладання енергомережі і підключення її до міської системи. 

Оновлять вздовж нового маршруту й інженерні системи. Зокрема, мережу зливостоків і систему відведення дренажних вод. Передбачено будівництво нових ділянок. 

Нова велодоріжка матиме кількашарове асфальтове покриття. Також збудують основу – піщано-щебеневу подушку. 

Аби стримати схил на нижніх ярусах – збудують нові підпірні стінки. Також відремонтують існуючі протизсувні споруди. 

Пішохідну зону облаштують з фігурних елементів мощення. Виконають все за концепцією "безбар’єрного середовища". На перетинах велодоріжки з проїжджою частиною встановлять світлофори. Це значно підвищить безпеку для тих, хто рухається на ровері.

Нову велодоріжку й пішохідну зону приєднають до системи "Kyiv Smart City". Вздовж маршруту встановлять камери відеоспостереження. По всій протяжності прокладуть мережі для роботи системи відеонагляду. 

Вздовж велодоріжки і променаду висадять нові дерева, кущі, газони. 

Частина коштів передбачена на археологічні вишукування (в разі необхідності), створення безпечних умов на будівництві та інші виробничі витрати.

Нагадаю, "Київавтодор" заявив про свою готовність до зими і про те, що на складах є достатня кількість піску і солі на зимовий сезон.Вийти в ефір