Останні новини

Зрада скасовується: 32 мільйони замість літака президента витратять на боротьбу з коронавірусом

Гроші передадуть до Мінздраву

Закупівлю супутникового інтернету за 32 млн грн для літака Президента  України Володимира Зеленського скасували.  Гроші вирішили передати в МОЗ на боротьбу з епідемією коронавіруса.  

Про це повідомила Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України.

З 31 грудня 2020 припиняється робота системи Inmarsat Swift64 з використанням супутників III покоління.  Такий зв'язок використовується в літаку Аirbus 319-115 з заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA, на якому літає президент Володимир Зеленський.  На модернізацію станції супутникового зв'язку збиралися витратити 32,4 млн грн.

"З огляду на ситуацію, що склалася в Україні з поширенням гострих респіраторних хвороби COVID-19, Держспецзв'язку прийняло рішення про ініціювання скасування вищезгаданої закупівлі та звернення з відповідною пропозицією до Кабінету міністрів України щодо перерозподілу цих коштів Міністерству охорони здоров'я України на боротьбу з епідемією респіраторної хвороби COVID-19", – повідомила Держспецзв'язку. 

Нагадаємо, у літаку Президента України планували модернізувати зв'язок для доступу в Інтернет з максимальною швидкістю 50 Мбіт/сек. За це мали заплати 32,4 млн гривень. 

Теги:
Вийти в ефір
16.05