Останні новини

"Зрада" скасовується: у парламенті оцінили обсяги імпорту електроенергії з РФ і Білорусі

Обсяг складає менше піввідсотка.

Протягом 2020 року Україна імпортувала 0,2 млрд кВт-год електроенергії з РФ та Білорусі, це склало 0,15% від споживання.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на Telegram-канал голови комітету з енергетики та житлово-комунальних послуг Андрія Геруса.

Читайте також: Кому можуть передати контроль над активами "Мотор Січі"

"Імпорт в Україну здійснювався у періоді пікового споживання (опалювальний сезон), и не здійснювався у теплу пору року, вихідні та святкові дні", - написав він.

З 1 лютого відновила імпорт електроенергії з Росії, з 12:00 до 15:00 та  з 20:00 до 21.00 планується постачати по 200 МВт-год щогодини. Із 21:00 по 23:00 - по 100 МВт-год щогодини.

Нагадаємо:

  • Незалежно від того, як складатимуться відносини Москви та Вашингтона, Україна матиме широку підтримку в США.
  • Речниця Білого Дому Дженніфер Псакі прокоментувала рішення Росії про відкликання свого посла з Вашингтону. Крім цього, вона заявила, що США дотримуватиметься нового підходу у відносинах з РФ.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!


Вийти в ефір
17.04