Останні новини

Гурт Go_A зізнався, коли чекати нову пісню на Євробачення-2021

Минулого року музиканти мали виступити з піснею Соловей, але цьогоріч, за умовами, має бути нова композиція

Відомий український гурт Go_A, який представить Україну на Євробаченні 2021, зізнався, коли випустить пісню для конкурсу. За словами музикантів, вона вже майже готова.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на інтерв'ю гурту виданню Факти.

Go A.jpg

Фото - Instagram

Відомо, що минулого року гурт мав виступити на конкурсі з піснею Соловей, але захід було скасовано через пандемію коронавірусу. Цьогоріч, згідно умов, вони мають представити нову композицію, з якою і візьмуть участь.

"Зараз ми вже фіналізуємо роботу над нашою піснею. У нас було кілька варіантів, але ми зупинились на найкращій історії, на наш погляд. Не розповідатиму про що вона, дочекаємось уже релізу. Скажу тільки одне, в основу пісні покладений фольклор певного регіону. Мені здається, що нам вдалося зачепити тему, яка буде цікавою для слухачів", - розповіла солістка гурту Катерина Павленко.

Співачка додала, що вони не поспішають в роботі через те, що треба допрацювати технічну частину (зведення, мастеринг тощо). Проте, за її словами, прем'єра новинки може відбутися вже у лютому.

Окрім цього, Катерина розповіла про фінансування поїздки у Нідерланди. 

"Взагалі ми сподівалися, що завдяки концертам зможемо заробити гроші на все, що нам потрібно для поїздки. А оскільки їх не було, ми ще не знаємо, що робитимемо далі. Але в нас були концерти в Польщі, і ми відклали всі зароблені кошти спеціально для того, щоб довести пісню до ладу", - підсумувала вона.

Євробачення 2021 відбудеться з 18-го по 22-ге травня 2021-го року в Роттердамі (Нідерланди).

Нагадаємо, що телеведучий та коментатор Євробачення Грем Нортон розповів, як відбуватиметься конкурс. За його словами, формат не зміниться, але до стадіону навряд чи зможуть пустити 20 тисяч глядачів.

Вийти в ефір
16.05